Wyszukaj spośród 8846 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Handlowiec

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;
Praca Handlowiec

Jestesmy firma handlową branży budowlanej.Asortymeny obejmuje materiały hydro i termoizolacjyjne oraz techniki zamocowań.

Zajmujemy sie dystrybucja firm Busscher Hoffman ,Etanco itp.

Opis stanowiska
  • pozyskiwaniem nowych klientów
  • doractwo techniczne
  • opracowaniem ofert handlowych i obsługa zamówień
  • opieka nad obecnymi klientami
Wymagania
  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w branży hydroizolacji i techniki zamocowań dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat B
  • komunikatywność
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie
  • stała umowa o prace oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • udział w szkoleniach
  • niezbedne narzędzia pracy
  • miejsce pracy mazowieckie

Sprzęt do pracy

Szukasz pracy jako Handlowiec

Oferta pracy na stanowisku: Handlowiec w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Pro-Therm Adam Szalkowski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Handlowiec Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Handlowiec, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Pro-Therm Adam Szalkowski praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Arkadiusz Szalkowski

bihpt@o2.pl

607 986 985

Inne ogłoszenia pracodawcy