Kierownik Działu Jakości

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Kierownik Działu Jakości

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik Działu Jakości.

Zadania na stanowisku:
  • Zarządzanie procesem jakości w fabrykach
  • Implementacja europejskich systemów jakości
  • Stały kontakt z klientami i dostawcami firmy w kwestii spraw jakościowych
  • Kontrola i zarządzanie wskaźnikami jakości
  • Inicjowanie i zarządzanie procesami usprawniania
  • Odpowiedzialność za audyty zewnętrzne i certyfikację
  • Przeprowadzanie szkoleń podnoszących świadomość jakości wśród pracowników
Wymagania:
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania działami jakości w firmie produkcyjnej (branża opakowań/plastików)
  • Wiedza w obszarze procesów jakości, produkcji oraz inżynierii
  • Zaawansowana znajomość j.angielskiego
  • Umiejętności analityczne
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie u wiodącego na świecie producenta z wyspecjalizowanej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i wiedzy
  • Premie oraz liczne benefity pozapłacowe
  • Odpowiedzialne stanowisko umożliwiające realne szanse na rozwój w strukturach firmy
Dodatkowe Informacje

Oferta dotyczy pracy stałej.

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Działu Jakości

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Działu Jakości w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Działu Jakości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Działu Jakości, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.