Wyszukaj spośród 24701 ogłoszeń o pracę

Magazynier - również dorywczo dla studentów

Data: 03-02-2019, do końca 11 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Magazynier - również dorywczo dla studentów

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Magazynier - również dorywczo dla studentów

Miejsce pracy: Gądki k. Poznania.
Dogodny dojazd z Ronda Rataje.

Zadania:
  • kompletacja zamówień (napoje, słodycze)
  • obsługa wózka paletowego;
  • proste czynności magazynowe.
Wymagania:
  • wysoka motywacja i chęć do pracy;
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • wynagrodzenie w wysokości 3000 zł brutto/m-c lub 18zł brutto/h;
  • możliwość otrzymania premii;
  • praca trzyzmianowa od poniedziałku do piątku*
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych 2 zł = 20zł/h;
  • szkolenie stanowiskowe dla osób bez doświadczenia
  • *przy umowie zlecenie nie jest wymagane, aby pracować każdego dnia. Możliwość pracy, np. dla osób uczących się, w wybrane dni tygodnia i na wybranych przez siebie zmianach.

Szukasz pracy jako Magazynier - również dorywczo dla studentów

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier - również dorywczo dla studentów w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier - również dorywczo dla studentów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - również dorywczo dla studentów, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Jaga Temp sp. z o.o.

Praca Magazynier - również dorywczo dla studentów, Poznań

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni Aplikuj teraz
Inne ogłoszenia pracodawcy
Pracownik magazynu 15zł/h netto

Poznań, wielkopolskie

Praca w mieście
Warszawa 663
Wrocław 335
Kraków 232
Łódź 180
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy