Wyszukaj spośród 24232 ogłoszeń o pracę

Pracownik budowlany- malarz- murarz- Niemcy- darmowe zakwaterowanie

Data: 01-02-2019, do końca 8 dni
Lokalizacja: Menteroda , Turyngia
Praca Pracownik budowlany- malarz- murarz- Niemcy- darmowe zakwaterowanie

Firma THOR Industriemontagen- specjalista w dziedzinie dostarczania wykwalifikowanego personelu. Juz od 20 lat wspieramy naszych klientow w inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania)- zarowno przy duzych projektach, jak i na mniejszych budowach. Obecnie pracuje u nas ponad 1000 pracowników, a nasze usługi świadczymy we wszystkich landach Niemiec. Czy chcieliby Panstwo do nas dolaczyc?

Opis stanowiska
  • wykonywanie ogolnych prac budowlanych (sucha zabudowa k-g, malowanie, drobne prace murarskie, elektryczne, instalacje sanitarne, grzewcze, bialy montaz, budownictwo na- i podziemne)
  • prace transportowe i porzadkowe
  • prace rozbiorkowe i wyburzeniowe na obiekcie
  • pielegnacja ogrodu i zieleni
  • pomoc przy montazu suchej zabudowy np.przy kladzeniu podlog roznego rodzaju, budowa scian dzialowych k-g
Wymagania
  • wyksztalcenie kierunkowe - mile widziane, doświadczenie w pracach ogolnobudowlanych
  • prawo jazdy kat. B , lub C, CE
  • znajomosc j. niemieckiego
Oferujemy
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus diety, od 13€ brutto/ h plus diety 24 € / dzien
  • do 30 dni urlopu w ciagu roku
  • profesjonalny sprzęt do pracy
  • auto sluzbowe z karta paliwowa dla kazdej brygady
  • odzież roboczą firmy engelbert strauss
  • darmowe zakwaterowanie w miejscu pracy
  • specjalne premie w naszym firmowym sklepie online THOR&more
  • sponsoring klubow

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta paliwowa
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. niemieckim.

Wymagane języki

niemiecki

Wynagrodzenie
13-15 EUR / Godzina

Szukasz pracy jako Pracownik budowlany- malarz- murarz- Niemcy- darmowe zakwaterowanie

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik budowlany- malarz- murarz- Niemcy- darmowe zakwaterowanie w miejscowości: Menteroda jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik budowlany- malarz- murarz- Niemcy- darmowe zakwaterowanie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik budowlany- malarz- murarz- Niemcy- darmowe zakwaterowanie, praca w Menteroda dopasowana do Twoich wymagań.Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG

Praca Pracownik budowlany- malarz- murarz- Niemcy- darmowe zakwaterowanie, Menteroda

Oferta jest ważna jeszcze 8 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Michal Kwietniewski

m.kwietniewski@THORmontagen.de

0717258511

Praca w mieście
Warszawa 654
Wrocław 330
Kraków 232
Łódź 176
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy