Konsultant wdrożeniowy systemów ERP

Teamquest Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Dla firmy powstałej w 1998 roku, jednego z pierwszych w Polsce Partnerów Comarch (wtedy jeszcze CDN), od 2000 roku również partnera Microsoft (dzięki czemu oferuje również dedykowane rozwiązania) poszukujemy Konsultanta Wdrożeniowego systemów ERP. 504 zrealizowane projekty, 40 specjalistów, 64 stałych klientów, 25 dedykowanych rozwiązań- to liczby, które najlepiej charakteryzują klienta.

Obowiązki:

  • udział w projektach wdrożeniowych systemów ERP
  • analiza potrzeb biznesowych i proponowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta
  • konfigurowanie funkcjonalności systemu
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • codzienna współpraca z zespołem programistów
  • merytoryczne wsparcie sprzedaży

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia jako konsultant wdrożeniowy systemów ERP (Comarch Altum, Comarch ERP CDN XL, Comarch ERP Optima, ERP enova 365)
  • praktyczna znajomość metodyki realizacji projektów informatycznych
  • praktyczne doświadczenie w jednym z obszarów: logistyka lub księgowość i finanse lub kadry i płace lub workflow
  • umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej
  • praktyczna znajomość zagadnień analizy biznesowej
  • wysoka samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia i doskonała organizacja czasu
  • nastawienie na cel i konsekwencja w działaniu
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność współpracy z Klientem
  • znajomość zagadnień z obszaru Finansów i Księgowości lub gospodarki magazynowej i handlu

Oferujemy:

  • ponad 20 letnie doświadczenie
  • pomocnych wykwalifikowanych specjalistów
  • wsparcie, które spełni Twoje unikalne wymagania
  • możliwość prowadzenia wdrożeń/współpracy z firmami typu Ringier Axel Springer czy też Wittchen
  • ubezpieczenie medyczne
  • karta Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • pracę w stabilnej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy

Gdzie szukać pracy jako Konsultant wdrożeniowy systemów ERP

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant wdrożeniowy systemów ERP w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant wdrożeniowy systemów ERP Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant wdrożeniowy systemów ERP , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.