Wyszukaj spośród 8846 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Chemik - laborant

Lokalizacja: Lubliniec , śląskie;
Praca Chemik - laborant

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Ottimo Systems Sp. z o.o. Sp. k. Lubliniec, poszukuje pracownika.Stanowisko pracy będzie dofinansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Działania 1.2 „Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach" ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w oparciu o realizowany projekt pt: „Opracowanie palety preparatów i produktów do napraw i retuszu uszkodzeń na powierzchniach z różnego typu materiałów wraz z dedykowanymi usługami rezultatem prac badawczo-rozwojowych".

Zakres obowiązków:
  • recepturowanie,
  • badanie nowych rozwiązań pod kątem chemicznym,
  • tworzenie udoskonaleń recepturowych,
  • badanie substancji czynnych w produktach w związku z ochroną środowiska,
  • tworzenie kart bezpieczeństwa poszczególnych produktów,
  • realizacja prac laboratoryjnych ,
  • analiza substancji pomocniczych w produktach,
  • charakterystyka addytywów,
Kwalifikacje:
  • płynna znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego z uwzględnieniem specyficznego języka branżowego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • minimum 7 letnie doświadczenie w branży tworzyw sztucznych,
  • minimum 7 letnie doświadczenie w pracy w branży chemicznej,
  • znajomość teorii barwienia tworzyw sztucznych,
  • umiejętność bardzo dobrego rozróżniania barw i ich nazewnictwa,
  • umiejętność opracowywania receptur według ustalonych schematów,
  • umiejętność przeprowadzania analizy chemicznej,
  • sporządzania odpowiedniej dokumentacji,
  • opracowanie merytoryczne i praktyczne produktu w celu wprowadzenia go na rynek,
  • umiejętność tworzenia kart bezpieczeństwa produktów chemicznych,
  • znajomość zagadnienia adytywów w przetwórstwie tworzyw sztucznych,
  • stabilność emocjonalna i dobrze rozwinięte umiejętności kontaktów interpersonalnych,
  • znajomość przepisów Reach w zakresie produkcji i konfekcjonowania materiałów chemicznych,
Oferujemy
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
  • udział w ciekawym projekcie
  • forma umowy: umowa o pracę
  • miejsce pracy: Lubliniec
Dodatkowe informacje

Kandydaci proszeni są o wysłanie CV na adres: dotacja@ottimo.pl lub dostarczenie CV bezpośrednio do siedziby firmy. Adres: ul. Młyńska 27, 42-700 Lubliniec
CV powinno zawierać następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000) oraz zgodnie klauzulą informacyjną dołączoną do mojej zgody.”

Szukasz pracy jako Chemik - laborant

Oferta pracy na stanowisku: Chemik - laborant w miejscowości: Lubliniec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ottimo Systems Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Chemik - laborant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Chemik - laborant, praca w Lubliniec dopasowana do Twoich wymagań.Ottimo Systems Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Barbara Sojka

barbara.sojka@ottimo.pl

510296745

Inne ogłoszenia pracodawcy