Wyszukaj spośród 8846 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Bezpłatny dowóz z Sochaczewa- Pracownik magazynowy- OD ZARAZ!

Lokalizacja: Sochaczew , mazowieckie;
Praca Bezpłatny dowóz z Sochaczewa- Pracownik magazynowy- OD ZARAZ!

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia

Zadania:
  • archiwizacja dokumentów na magazynie
  • obsługa skanera
  • zlecone prace magazynowe
Wymagania:
  • motywacja do pracy
  • chęć podjęcia pracy od zaraz
Oferujemy:
  • zorganizowany bezpłatny dowóz z Sochaczewa
  • stawkę godzinową 15zł brutto + 2zł premii frekwencyjnej
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w godzinach 8:00-16:00
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę po kilku przepracowanych miesiącach + wyrobienie uprawnień na wózki widłowe
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Szukasz pracy jako Bezpłatny dowóz z Sochaczewa- Pracownik magazynowy- OD ZARAZ!

Oferta pracy na stanowisku: Bezpłatny dowóz z Sochaczewa- Pracownik magazynowy- OD ZARAZ! w miejscowości: Sochaczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Bezpłatny dowóz z Sochaczewa- Pracownik magazynowy- OD ZARAZ! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Bezpłatny dowóz z Sochaczewa- Pracownik magazynowy- OD ZARAZ!, praca w Sochaczew dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.