Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Centrum Księgowości i Doradztwa Hetman sp. z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Praca Zdalna

Szkolenia

Centrum Księgowości i Doradztwa Hetman sp. z o.o. od 2002 roku prowadzi działalność gospodarczą i zajmuje się usługowym prowadzeniem kompleksowej księgowości przedsiębiorców, prowadzimy książki przychodów i rozchodów oraz pełne księgi, a także obsługę kadrowo-płacową.

Zakres obowiązków

  • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS, deklaracji PFRON, sprawozdania dla GUS,
  • rozliczanie i naliczanie wynagrodzeń,
  • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień i innych absencji, naliczanie zasiłków,
  • przygotowywanie umów o pracę, aneksów, porozumień, umów cywilnoprawnych,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,
  • bieżąca komunikacja z Klientem

Nasze oczekiwania

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość programu Płatnik,
  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • terminowość i dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole i otwartość na informację zwrotną,
  • czynne prawo jazdy kat. B (korzystanie z samochodu służbowego w godzinach pracy)

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzi
  • możliwość rozwoju w strukturze biura rachunkowego,
  • szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,
  • umowa o pracę wg schematu: okres próbny – 3 miesiące, umowa na czas określony – 1 rok, umowa na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej po podpisaniu umowy na czas nieokreślony,
  • godziny pracy od pon. do czw. 8.00-16.30, w pt. 8.00-14.00,
  • dobrą i wspierającą atmosferę w pracy

Gdzie szukać pracy jako Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy specjalista ds. kadr i płac w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Centrum Księgowości i Doradztwa Hetman sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy specjalista ds. kadr i płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. kadr i płac, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Centrum Księgowości i Doradztwa Hetman sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie