Wyszukaj spośród 8934 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Agent - Przedstawiciel ds. Odszkodowań.

Lokalizacja: Inowrocław , kujawsko-pomorskie;
Praca Agent - Przedstawiciel ds. Odszkodowań.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU!

EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ Sp. z.o.o z siedziba przy ul.Gdańskiej 112/8 Gniezno:

Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm o profilu prawnym , z związku dynamicznym rozwojem poszukujemy na stanowisko : AGENT DS.ODSZKODOWAŃ

Praca: terenowa


Opis stanowiska

Naszą specjalizacją jest pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania w zakresie szkód zdrowotnych, komunikacyjnych, medycznych, rolniczych oraz wynikających z innych zaniedbań obowiązków.

 • Praca skierowana dla osoby kreatywnej, lojalnej, zmotywowanej oraz chcącej się rozwijać zawodowo i finansowo. Agent – Przedstawiciel ds. Odszkodowań, dociera do osób przysługującym odszkodowanie, przedstawia ofertę kancelarii, podpisuje umowę o dochodzenie roszczeń oraz utrzymuje relacje z klientami, zadaniem Agenta jest również przesłanie dokumentów do Firmy, która odpowiedzialna jest za prowadzenie sprawy odszkodowań. Po uzyskaniu odszkodowania dla klienta, Agent otrzymuję prowizje zgodnie z rozwojem ścieżki kariery aż do 50% !
Jeśli:
 • odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i inicjatywy;
 • posiadasz umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z innymi ludźmi;
 • chcesz pomagać poszkodowanym
 • wysokie zarobki są dla Ciebie motywacją do pracy i rozwoju
Oferujemy:
 • współpracę na podstawie umowy agencyjnej (dla osób prowadzących działalność gospodarczą) lub współpracę opartą na umowie zlecenie.
 • bardzo dobre warunki finansowe, oparte na zasadach ścieżki kariery firmy.
 • zdobycie profesjonalnej i branżowej wiedzy poprzez bezpłatne, cykliczne szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów.
 • możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy.
 • dodatkowe bonusy dla najlepszych (nagrody rzeczowe, finansowe, wyjazdy)
 • pomoc merytoryczną i organizacyjną oraz bezpłatne materiały pomocowe.

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Szkolenia

Imprezy firmowe
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z firmą, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail : sekretariat@eloodszkodowania.pl 

Więcej informacji pod adresem : https://pl-pl.facebook.com/wwweloodszkodowaniapl/ lub pod telefonem : 502-292-222

 

Wynagrodzenie
2500-10000 PLN / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 42 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Agent - Przedstawiciel ds. Odszkodowań.

Oferta pracy na stanowisku: Agent - Przedstawiciel ds. Odszkodowań. w miejscowości: Inowrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Europejski Lider Odszkodowań lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Agent - Przedstawiciel ds. Odszkodowań. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Agent - Przedstawiciel ds. Odszkodowań., praca w Inowrocław dopasowana do Twoich wymagań.Europejski Lider Odszkodowań praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.