MECHANIK SAMOCHODOWY

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Praca MECHANIK SAMOCHODOWY

Serwis motoryzacyjny CUSTOM-FIX działa od 2009 roku i mieści się na terenie dzielnicy Czyżyny w Krakowie.
Warsztat świadczy usługi w zakresie kompleksowej mechaniki samochodowej.
Zajmujemy się m.in. naprawą zawieszeń, układów hamulcowych, układów napędowych jak i silników. Posiadamy sprzęt do wykonywania diagnostyki komputerowej. Oferujemy pełną obsługę układów klimatyzacji samochodowych oraz wymianę opon.
Poza samochodami naprawiamy i serwisujemy motocykle, co wiąże się z długoletnią pasją i doświadczeniem.

Zakres obowiązków:
  • naprawy mechaniczne oraz diagnostyka samochodów osobowych
  • montaż podzespołów
  • wymiana olejów, filtrów
  • wymiana opon, prace wulkanizacyjne
  • obsługa i naprawa klimatyzacji samochodowej
Wymagania
  • umiejętność obsługi samochodów popularnych marek
  • wykształcenie kierunkowe - zawodowe lub średnie
  • chęć do pracy, uczciwość, dyspozycyjność, punktualność
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy
  • stałą pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia potrzebne do pracy
  • miłą i przyjazną atmosferę

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako MECHANIK SAMOCHODOWY

Jaka oferta pracy na stanowisku: MECHANIK SAMOCHODOWY w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CUSTOM-FIX Naprawa samochodów i motocykli Łukasz Świerczek lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako MECHANIK SAMOCHODOWY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.CUSTOM-FIX Naprawa samochodów i motocykli Łukasz Świerczek praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Łukasz Świerczek

e-mail customfix@interia.pl

phone 502537921

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie