Wyszukaj spośród 8846 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kontroler jakości - wolne weekendy

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki , łódzkie
Łódź , łódzkie
Zgierz , łódzkie
Konstantynów Łódzki , łódzkie
Pabianice , łódzkie
Data: 29-01-2019, do końca 56 dni
Praca Kontroler jakości - wolne weekendy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Kontroler jakości


Kogo szukamy?

Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe o profilu technicznym albo możesz wykazać się min. 3- letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku lub w produkcji? Jesteś wnikliwy i zaangażowany w wykonywanie powierzonych obowiązków? Jeśli tak - jesteś kandydatem na którego czekamy! Mile widziana będzie także podstawowa znajomość języka angielskiego.

Czym będziesz się zajmował?

Twoimi głównymi zadaniami będą kontrola i prowadzenie rejestru jakości dostarczanych materiałów produkcyjnych i ich eksploatacji w procesie produkcji, tworzenie protokołów niezgodności oraz orzeczeń jakości dla nowych dostawców.

Co zyskujesz decydując się na współpracę z nami?

Zapewniamy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin oraz wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności i posiadanego doświadczenia. Dbamy o Twoje zdrowie, dlatego możesz od pierwszego dnia pracy dołączyć do naszego systemu prywatnej opieki medycznej. Również weekendy są dla Ciebie - dla twojej rodziny, pasji czy dodatkowych zajęć - pracujemy od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Dołączając do naszego zespołu dajesz sobie szansę na pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Z nami rozwiniesz się zawodowo, Twoja kariera nabierze rozpędu, a Ty zyskasz dodatkowe kompetencje!


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe Informacje

Chyba nie masz wątpliwości, że warto? APLIKUJ i zacznij z nami pracę od zaraz!

Oferta jest ważna jeszcze 56 dni


Szukasz pracy jako Kontroler jakości - wolne weekendy

Oferta pracy na stanowisku: Kontroler jakości - wolne weekendy w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kontroler jakości - wolne weekendy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kontroler jakości - wolne weekendy, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Valeriia Syniavska

v.syniavska@ksservice.pl

506561894

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy