Wyszukaj spośród 10206 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator wózka widłowego Na stałe Umowa o pracę

Lokalizacja: Gryfino , zachodniopomorskie;

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego​


Zadania:
  • Obsługa wózków widłowych w magazynie;
  • Udział w inwentaryzacjach;
  • Pakowanie.
Wymagania
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego- konieczne uprawnienia UDT.
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Benefity- darmowa prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bony w okresach świątecznych, "wczasy pod gruszą", DARMOWE DOWOZY ZE SZCZECINA I GOLENIOWA.

 

 

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Oferta jest ważna jeszcze 172 dni


Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego Na stałe Umowa o pracę

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego Na stałe Umowa o pracę w miejscowości: Gryfino jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego Na stałe Umowa o pracę Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego Na stałe Umowa o pracę, praca w Gryfino dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii