Wyszukaj spośród 12147 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierowca/Dostawca Skuter - Burger King Avenida

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;

Poszukujemy szybkich i zwinnych, doświadczonych i bez doświadczenia dostawców na skuter firmowy do restauracji Burger King Avenida.

Zakres obowiązków:
  • Dostarczanie posiłków w wyznaczonym obszarze.
  • Dbałość o powierzony sprzęt.
  • Przestrzeganie terminów dostaw.
  • Współpraca w zespole.
Wymagania:
  • Orientacja na Gości
  • Terminowość, dokładność i zaangażowanie
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
  • Badania sanitarno - epidemiologiczne
Oferujemy:
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń i pomoc na każdym etapie współpracy
  • Ciekawą i stabilną pracę w młodym zespole
  • Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb - dzięki temu połączysz pracę z innymi swoimi zajęciami
  • Otrzymasz od nas stabilne zatrudnienie oraz pensję zawsze na czas =)
  • Dotrzymujemy słowa!

Gdzie szukać pracy jako Kierowca/Dostawca Skuter - Burger King Avenida

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierowca/Dostawca Skuter - Burger King Avenida w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Burger King lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierowca/Dostawca Skuter - Burger King Avenida Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca/Dostawca Skuter - Burger King Avenida , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Burger King praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii