Wyszukaj spośród 9025 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik Restauracji

Lokalizacja: Nowostawy Dolne , łódzkie;
Praca Pracownik Restauracji

Minęło już ponad 60 lat od otwarcia pierwszej restauracji Burger King. W tym czasie powstała marka, która swój sukces zawdzięcza przede wszystkim swoim pracownikom. To właśnie dzięki nim jesteśmy obecni w 65 krajach, a marka Burger King stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Nie przez przypadek - Burger King to miejsce dla tych, którzy kochają burgery, potrafią czerpać radość ze wszystkiego, co robią i dzielić się nią z innymi i wreszcie - są głodni wyzwań!

Twoje zadania:
  • Obsługa klienta i dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Burger King
  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. przygotowywanie produktów Burger King według standardów
  • Praca w zespole i udział w realizacji celów restauracji
Wymagania:
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana
  • Oferta pracy skierowana jest również do osób niepełnosprawnych i uczących się.
Nasza oferta:
  • Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju
  • Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
  • Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

Szukasz pracy jako Pracownik Restauracji

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Restauracji w miejscowości: Nowostawy Dolne jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Burger King lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Restauracji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Restauracji, praca w Nowostawy Dolne dopasowana do Twoich wymagań.Burger King praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.