Wyszukaj spośród 9025 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynu 15zł/h netto

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;
Praca Pracownik magazynu 15zł/h netto

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy.

Miejsce pracy: Koninko k. Poznania

Zadania:
  • kompletacja zamówień;
  • prace magazynowe.
Wymagania:
  • wysoka motywacja i chęć do pracy;
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny)
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej;
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem.
Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;
  • wynagrodzenie godzinowe 15zł netto;
  • możliwość otrzymania do 600zł premii;
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie dwóch zmian.
  • praca na pełen etat;
  • darmowy obiad.

Szukasz pracy jako Pracownik magazynu 15zł/h netto

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu 15zł/h netto w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik magazynu 15zł/h netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu 15zł/h netto, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Programista PLC (nr ref.: 10085)

Poznań, wielkopolskie

Scrum Master

Rekrutacja do KFC Poznań

Pracownik serwisu sprzątającego