Dyrektor produkcji (branża automotive)

MANPOWERGROUP Sp. z o.o. Mrągowo Wynagrodzenie do negocjacji

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Dyrektor produkcji (branża automotive).

Numer referencyjny: DPR/037/JKA

Zadania:

  • Zarządzanie firmą produkcyjną oraz sąsiadującymi obszarami technologii procesowej (ok. 350 pracowników)
  • Doskonalenie wszystkich procesów w oparciu o metodę Lean Management
  • Wdrożenie strategicznych środków w celu zwiększenia konkurencyjności
  • Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat
  • Egzekwowanie zgodności ze wszystkimi wymogami prawnymi i regulacyjnymi
  • Przywództwo i rozwój

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: inżyniera mechaniczna / przemysłowa / procesowa
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem i koordynowaniu procesów produkcyjnych w branży automotive
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Management oraz Toyota Production System (TPS)
  • Znajomość norm ISO i IATF
  • Know - how w zakresie właściwości przetwarzania elastometrów i tworzyw sztucznych

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży automotive realizującej projekty na rzecz prestiżowych marek samochodowych (m.in. Porsche, Jaguar, BMW, Audi)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (według preferencji Kandydata)
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań w firmie
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy w kraju i za granicą
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Gdzie szukać pracy jako Dyrektor produkcji (branża automotive)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dyrektor produkcji (branża automotive) w miejscowości: Mrągowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dyrektor produkcji (branża automotive) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor produkcji (branża automotive), praca w Mrągowo dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.