Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Programista CNC (nr ref.: 10006)

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski , lubuskie
Data: 26-01-2019, do końca 31 dni
Praca Programista CNC (nr ref.: 10006)

Opis stanowiska
  • programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie
  • nadzór nad przebiegiem procesu wytwarzania
  • kontrola wykonanych detali
  • współpraca z działem konstrukcyjnym
Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku operatora CNC, programisty CNC
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie w obróbce skrawaniem
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno
  • pomiarowymi
Oferujemy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • stabilność zatrudnienia w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego poprzez udział w nowych projektach
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Szukasz pracy jako Programista CNC (nr ref.: 10006)

Oferta pracy na stanowisku: Programista CNC (nr ref.: 10006) w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Programista CNC (nr ref.: 10006) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista CNC (nr ref.: 10006), praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Konstruktor (nr ref.: 10083)

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Kierownik Projektu (nr ref.: 10060)

Inżynier Budowy (nr ref.: 10067)