Wyszukaj spośród 24232 ogłoszeń o pracę

Kierownik Procesu Pakowania

Data: 28-01-2019, do końca 4 dni
Lokalizacja: Milicz , dolnośląskie
Praca Kierownik Procesu Pakowania

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - producenta z branży spożywczej - osoby do pracy na stanowisku: Kierownik Procesu Pakowania

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
  • nadzór nad prawidłową pracą zespołów maszyn,
  • przeprowadzanie szkoleń,
  • przegląd maszyn według harmonogramu,
  • tworzenie instrukcji oraz procedur,
  • przygotowywanie raportów,
  • optymalizacja, zwiększenie wydajności oraz minimalizacja kosztów procesu
  • na podstawie danych procesu i analizy wskaźników.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • masz podstawową wiedzę z zakresu mechaniki i automatyki,
  • sprawnie obsługujesz pakiet MC Office (w szczególności Excel),
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie,
  • jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym,
  • cechuje Cię samodzielność, odpowiedzialność, pozytywne nastawienie,
  • posiadasz umiejętność kontroli i pomiaru pracy.
  • Mile widziane: znajomość języka anielskiego.
Pracodawca oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy),
  • pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych (prywatna opieka medyczna LUXMED,
  • ubezpieczenie pracownicze, bony w okresie świątecznym),
  • bezpłatne: wyżywienie dla pracowników w stołówce zakładowej oraz transport do pracy.

Szukasz pracy jako Kierownik Procesu Pakowania

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik Procesu Pakowania w miejscowości: Milicz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik Procesu Pakowania Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Procesu Pakowania, praca w Milicz dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca Kierownik Procesu Pakowania, Milicz

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni Aplikuj teraz
Inne ogłoszenia pracodawcy

Milicz, dolnośląskie

Kierownik Drukarni

Wrocław, dolnośląskie

Praca w mieście
Warszawa 654
Wrocław 330
Kraków 232
Łódź 176
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy