Wyszukaj spośród 8935 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji - 20,50 zł brutto, 2 zmiany - Piorunów k. Błonia

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki , mazowieckie;
Praca Pracownik produkcji - 20,50 zł brutto, 2 zmiany - Piorunów k. Błonia

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji.

Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • pracę w trybie II 6:00-14:00; 14:00-22:00 ;
  • stawkę 20,50 zł brutto/godzinę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy;
  • pracę stałą!
Zadania:
  • cięcie papy izolacyjnej (obsługa maszyny)
  • rolowanie, foliowanie papy.
Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowego niskiego składu;
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej;
  • motywacja oraz chęć do pracy.
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV lub o kontakt pod numerem 600-521-429!

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji - 20,50 zł brutto, 2 zmiany - Piorunów k. Błonia

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - 20,50 zł brutto, 2 zmiany - Piorunów k. Błonia w miejscowości: Ożarów Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji - 20,50 zł brutto, 2 zmiany - Piorunów k. Błonia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - 20,50 zł brutto, 2 zmiany - Piorunów k. Błonia, praca w Ożarów Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.