Wyszukaj spośród 9025 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Tester

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;
Praca Młodszy Tester

NBC Recruitment to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Tester.

Zakres obowiązków:
  • Testowanie oprogramowania i zapewnienie jego jakości
  • Testowanie wielu platform na różnych etapach cyklu rozwoju produktów
  • Przygotowywanie i wykonywanie skryptów testowych
  • Testowanie ręczne oraz automatyczne (Selenium)
  • Testowanie modułów, integracji oraz QA
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2/C1)
  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz dbałość o szczegóły
  • Kreatywność oraz chęć do pracy :)
Oferujemy:
  • Pracę przy najnowszych dostępnych technologiach w środowisku międzynarodowym
  • Bardzo duże możliwości rozwoju
  • Współpracę długofalową w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet multisport oraz opiekę medyczną
  • Szkolenia językowe
  • Doskonałą atmosferę pracy

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

karta Multisport

Szkolenia

Szukasz pracy jako Młodszy Tester

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Tester w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Tester Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Tester, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Inżynier Oprogramowania C++

Wrocław, dolnośląskie

.Net Developer

Senior Web Developer

Senior .NET Web Developer

Junior .Net Web Developer