Wyszukaj spośród 8935 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

PHP Developer

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;
Praca PHP Developer

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: PHP Developer.

OBOWIĄZKI:
  • Tworzenie rozwiązań internetowych wykorzystując PHP
  • Realizacja rozwiązań programistycznych głównie w języku programowania PHP
  • Tworzenie pięknego kodu :)
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Optymalizacja rozwiązań internetowych
WYMAGANIA:
  • Znajomość PHP na poziomie minimum średnim
  • Umiejętność samodzielnej realizacji modułów dla rozwiązań internetowych
  • Znajomości obiektowości
  • Znajomość minimum 1 systemu bazodanowego (preferowany MySQL)
  • Umiejętność integracji systemów na podstawie dokumentacji API
OFERUJEMY:
  • Formę zatrudnienia: B2B
  • Pracę w małych, dobrze skomunikowanych zespołach
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę Multisport
  • Możliwość poszerzenia zainteresowań z dziedziny technologii internetowych
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy

Elastyczne godziny pracy

Sprzęt do pracy

karta Multisport

Szukasz pracy jako PHP Developer

Oferta pracy na stanowisku: PHP Developer w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy PHP Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Młodszy Tester

Wrocław, dolnośląskie

Senior JavaScript Developer

Junior Quality Assurance Analyst

MS SharePoint Adminisrator

SAP Technical Support