Wyszukaj spośród 24232 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Zorganizowany dojazd! - Pracownik magazynowy - Pruszków

Data: 24-01-2019, do końca 1 dzień
Lokalizacja: Sochaczew , mazowieckie
Praca Zorganizowany dojazd! - Pracownik magazynowy - Pruszków

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (nr 7363) poszukuje WŁAŚNIE CIEBIE do prostej pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy.

Miejsce pracy: Pruszków (Gąsin)
Praca ze zorganizowanym dojazdem

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
  • pracę w firmie znanej marki!
  • pracę na stałe!
  • pracę w systemie III zmian (17-1; 19-3 lub 20-4)
  • stawkę godzinowa 19 zł/brutto (w tym 2 zł premii frekwencyjnej)
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w przyjaznej atmosferze :)
CZEGO OCZEKUJEMY?
  • motywacji i zaangażowania :)
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz!
JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?
  • pakowanie, sortowanie zamówień;
Dodatkowe informacje

tel. 538-439-113

Dołącz do nas już dziś!

Zadzwoń lub wyślij swoje CV :)

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Zorganizowany dojazd! - Pracownik magazynowy - Pruszków

Oferta pracy na stanowisku: Zorganizowany dojazd! - Pracownik magazynowy - Pruszków w miejscowości: Sochaczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Zorganizowany dojazd! - Pracownik magazynowy - Pruszków Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zorganizowany dojazd! - Pracownik magazynowy - Pruszków, praca w Sochaczew dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Zmiana zasad reprezentatywności związków zawodowych w 2019 roku
Od 1 stycznia 2019 roku zmianie uległy progi, jak i zasady ustalania, określające czy
21/02/2019
Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Zobacz wszystkie