Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier ds. Systemów Wizyjnych (nr ref.: 9998)

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 23-01-2019, do końca 34 dni
Praca Inżynier ds. Systemów Wizyjnych (nr ref.: 9998)

Opis stanowiska
  • udział w uruchamianiu nowych systemów wizyjnych i ich integracja z liniami produkcyjnymi
  • programowanie systemów wizyjnych oraz czujników wizyjnych
  • bieżące monitorowanie procesów kontroli wizyjnej produkowanych wyrobów na liniach produkcyjnych
  • nadzorowanie, modyfikowanie i optymalizacja parametrów systemów wizyjnych automatycznych procesów montażu, pakowania, kontroli
  • sporządzanie, nadzorowanie i archiwizowanie dokumentacji dla systemów wizyjnych i pomiarowych
  • współpraca z wieloma działami w organizacji
  • dobór elementów systemu wizyjnego
Wymagania
  • Z uwagi na dynamiczny rozwój w obszarze automatyki i automatyzacji procesu poszukujemy osób o profilu jak niżej:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie we wdrażaniu, użytkowaniu systemów kontroli opartych o systemy wizyjne
  • znajomość konstrukcji mechanicznych oraz rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość rodzajów obiektywów oraz ich zastosowanie
  • znajomość rodzajów oświetlaczy oraz ich zastosowanie
  • znajomość języków programowania
  • operatywność, samodzielność, kreatywność oraz doskonała organizacja pracy własnej
Oferujemy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w przyjaznym otoczeniu
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rosnącej organizacji, profesjonalne szkolenia
  • rzetelne warunki wynagrodzenia, szereg benefitów i dodatkowych bonusów pozapłacowych
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • dostęp do zaawansowanych narzędzi i światowych rozwiązań technologicznych (m.in. specjalistyczne systemy kontroli ostrzy igieł czy metody oceny detali w bardzo krótkich cyklach)

Szukasz pracy jako Inżynier ds. Systemów Wizyjnych (nr ref.: 9998)

Oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. Systemów Wizyjnych (nr ref.: 9998) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Inżynier ds. Systemów Wizyjnych (nr ref.: 9998) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. Systemów Wizyjnych (nr ref.: 9998), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.