Wyszukaj spośród 11733 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Automatyk Programista (nr ref.: 10001)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 23-01-2019, do końca 116 dni
Praca Automatyk Programista (nr ref.: 10001)

Opis stanowiska
  • projektowanie układów automatyki pod kontem sterowania, sensoryki i komunikacji
  • programowanie sterowników PLC
  • tworzenie wizualizacji HMI/SCADA
  • uruchamianie układów automatyki, uczestnictwo w rozruchach i odbiorach końcowych
  • modyfikacja, diagnostyka i serwis istniejących układów automatyki
Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • wykształcenie techniczne co najmniej na poziomie inżynierskim
  • znajomość i umiejętność czytania schematów automatyki, pneumatyki i elektryki
  • znajomość sterowników PLC Siemens, Omron, Mitsubishi
  • znajomość systemów SCADA WinCC, InTouch
  • praktyczna wiedza i umiejętności techniczne
  • poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • priorytetyzacja zadań i terminowość ich realizacji
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • elastyczny czas pracy
  • szerokie możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wyjazdy integracyjne

Gdzie szukać pracy jako Automatyk Programista (nr ref.: 10001)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Automatyk Programista (nr ref.: 10001) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Automatyk Programista (nr ref.: 10001) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Automatyk Programista (nr ref.: 10001), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii