Wyszukaj spośród 24232 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Scrum Master

Data: 21-01-2019, do końca 4 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Praca Scrum Master

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Scrum Master

ZADANIA:
  • Praca w Agile (opieka nad zespołami scrumowymi w Warszawie i Krakowie),
  • Praca w trybie Flex (konieczność pracy min. 1 dzień zdalnie),
  • Bliska współpraca z Agile Coachem oraz innymi członkami zespołu scrumowego,
  • Wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.
WYMAGANIA:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Scrum Mastera w Development Teamach,
  • Skrupulatność we wdrażaniu Scruma w zespole,
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i cyklu życia oprogramowania,
  • Znajomość JIRA,
  • Język angielski na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej,
  • Mile widziany certyfikat PSM I,
  • Mile widziana znajomość branży bankowej,
  • Mile widziane Enterprise Architect, Nexus.
OFERUJEMY:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Różnorodne projekty,
  • Lekcje angielskiego z native speakerem,
  • Dostęp do platform szkoleniowych: Pluralsight i Treehouse,
  • Program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
  • Imprezy integracyjne i charytatywne,
  • Pakiet relokacyjny.

Szukasz pracy jako Scrum Master

Oferta pracy na stanowisku: Scrum Master w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Scrum Master Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Scrum Master, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Zmiana zasad reprezentatywności związków zawodowych w 2019 roku
Od 1 stycznia 2019 roku zmianie uległy progi, jak i zasady ustalania, określające czy
21/02/2019
Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Zobacz wszystkie