Wyszukaj spośród 8846 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierownik Oddziału - doświadczenie w sprzedaży B2B

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
Data: 18-01-2019, do końca 67 dni
Praca Kierownik Oddziału - doświadczenie w sprzedaży B2B

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się sprzedażą oraz wsparciem technicznym produktów z branży zabezpieczeń, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Kierownik Oddziału

Dołączając do nas zyskujesz:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie
  • bogaty system premiowy nawet 25-30% wynagrodzenia zasadniczego
  • narzędzia do pracy - komputer, telefon oraz samochód z możliwością wykorzystywania również do celów prywatnych
  • ubezpieczenie grupowe
  • stały rozwój kompetencji - szkolenia wyjazdowe i wewnętrzne
Twoje przyszłe zadania:
  • rozwój współpracy z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • efektywna realizacja planu sprzedażowego
  • zarządzanie i organizacja pracy dwuosobowego zespołu
  • współodpowiedzialność za magazyn podręczny
Oczekujemy od Ciebie:
  • min. 3 lat doświadczenia z zakresu sprzedaży B2B
  • wykształcenia średniego lub wyższego - mile widziane techniczne
  • gotowości do pracy w terenie oraz prawa jazdy kat. B
  • obsługi komputera i pakietu MS Office
  • nastawienia na realizację celów i rozwój

Wysokie wynagrodzenie

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Zostań członkiem naszego zespołu i miej realny wpływ na rozwój firmy! Szukamy właśnie Ciebie!

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu, wszystko Ci opowiemy. Zadzwoń 503075956 lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl

Szukasz pracy jako Kierownik Oddziału - doświadczenie w sprzedaży B2B

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik Oddziału - doświadczenie w sprzedaży B2B w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik Oddziału - doświadczenie w sprzedaży B2B Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Oddziału - doświadczenie w sprzedaży B2B, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Roksana Hajahmadov

r.hajahmadov@ksservice.pl

503075956

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy