Wyszukaj spośród 8846 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pielęgniarki/Pielęgniarzy

Lokalizacja: Greifswald , Niemcy;
Praca Pielęgniarki/Pielęgniarzy

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy działają na rynku niemieckim od wielu lat.

My towarzyszymy Państwu nie tylko do momentu podjęcia zatrudnienia w Niemczech, ale służymy rada, doświadczeniem i pomocna dłonią także później. Poza tym dostarczamy solidną dawkę wiedzy o życiu w Niemczech, pracy w niemieckich klinikach ale i wyzwaniach jakie stoją na nowej drodze zawodowej w obcym kraju.

Dla naszego klienta, kliniki uniwersyteckiej w malowniczym mieście Greifswald (Niemcy) szukamy od 01.03.2019

Opis stanowiska

zainteresowanych atrakcyjną pracą w nowoczesnej niemieckiej klinice.

Dla osób z małą znajomością języka niemieckiego klinika oferuje roczny kurs połączony z pracą na stanowisku asystenta pielęgniarstwa.

To już nasz kolejny projekt. W ostatnich latach mieliśmy już okazje wykazać się naszym zaangażowaniem i profesjonalizmem oraz niezawodną organizacją kursu języka niemieckiego połączonego razem z praca na oddziałach. Zaufało nam już wiele osób. Zaufaj i Ty!

Zostały już tylko ostatnie dwa wolne miejsca!

Klinika oczekuje:
  • wykształcenie minimum średnie pielęgniarskie
  • podstawowej (A2) znajomości języka niemieckiego
  • ciekawości i otwartości na innych ludzi
  • gotowości do intensywnej nauki i podjęcia odpowiedzialnych zadań
  • zaangażowania i determinacji w dążeniu do celu
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
Klinika oferuje:
  • atrakcyjną i zróżnicowaną pracę w malowniczym niemieckim mieście Greifswald
  • umowę na czas nieokreślony
  • kurs języka niemieckiego w godzinach pracy (4 godziny dziennie)
  • systematyczne wdrażanie do pracy na oddziałach niemieckiego szpitala przed przejęciem obowiązków
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie według niemieckich stawek płacowych
  • pomoc w znalezieniu mieszkania, integracji, nostryfikacji dyplomów oraz we wszelkich innych formalnościach na miejscu w Greifswaldzie

Szukasz pracy jako Pielęgniarki/Pielęgniarzy

Oferta pracy na stanowisku: Pielęgniarki/Pielęgniarzy w miejscowości: Greifswald jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Feniks HR lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pielęgniarki/Pielęgniarzy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pielęgniarki/Pielęgniarzy, praca w Greifswald dopasowana do Twoich wymagań.Feniks HR praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.