Wyszukaj spośród 8846 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

KFC kierowca/dostawca - Gdańsk ORLEN

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie;
Praca KFC kierowca/dostawca - Gdańsk ORLEN

W KFC stawiamy na ludzi! Jeżeli jesteś osobą otwartą, ceniącą sobie dobrą atmosferę w pracy, a do tego lubisz pracę zespołową - czekamy właśnie na Ciebie!

Restauracji KFC poszukuje pracowników na stanowisko: Kierowca-Dostawca.

Auto własne lub służbowe

Twoje Zadania:
  • Dostarczanie zamówień zgodnie ze standardami Restauracji
Nasze Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własne auto mile widziane
  • Książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych
Oferta:
  • Grafik pracowniczy dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Zapewniamy uniform pracowniczy, szkolenie
  • Zapewniamy posiłek pracowniczy
  • Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach

Szukasz pracy jako KFC kierowca/dostawca - Gdańsk ORLEN

Oferta pracy na stanowisku: KFC kierowca/dostawca - Gdańsk ORLEN w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy KFC lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy KFC kierowca/dostawca - Gdańsk ORLEN Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko KFC kierowca/dostawca - Gdańsk ORLEN, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.KFC praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.