Wyszukaj spośród 24232 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Asystent/tka Biura Zarządu

Data: 17-01-2019, do końca 8 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Asystent/tka Biura Zarządu

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne to towarzystwo medyczne, które upowszechnia wiedzę o postępach kardiologii i kardiochirurgii wśród lekarzy i innych pracowników ochrony zdrowia. ​Obecnie poszukujemy energicznej, kreatywnej osoby do pracy biurowej.

Obowiązki:
  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy biura;
  • prowadzenie korespondencji seryjnej
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;
  • opieka nad gośćmi i interesantami firmy;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość jęz. angielskiego;
  • dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie;
  • znajomość obsługi komputera pakiet ms Office ( Excel , Word )
  • wysoka kultura osobista;
Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę-zlecenie na pół etatu - po okresie próbnym możliwa praca na cały etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków oraz pracę w miłej  atmosferze.

Świetna lokalizacja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 04.02.209 na maila: zarząd.glowny /at/ ptkardio.pl

Jednocześnie prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagane języki

angielski

Szukasz pracy jako Asystent/tka Biura Zarządu

Oferta pracy na stanowisku: Asystent/tka Biura Zarządu w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Polskie Towarzystwo Kardiologiczne lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent/tka Biura Zarządu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/tka Biura Zarządu, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Polskie Towarzystwo Kardiologiczne praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Zmiana zasad reprezentatywności związków zawodowych w 2019 roku
Od 1 stycznia 2019 roku zmianie uległy progi, jak i zasady ustalania, określające czy
21/02/2019
Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Zobacz wszystkie