Pielęgniarka / Pielęgniarz

Medicover Sp. z o.o. Piaseczno Wynagrodzenie do negocjacji
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dla Nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj  i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Coś o Tobie:

  • masz aktualne prawo wykonywania zawodu
  • jesteś otwarta/otwarty na pracę z dziećmi
  • posiadasz kurs szczepień ochronnych i kurs EKG - mile widziane

Wymagania

Twoje obowiązki:

  • wykonywanie szczepień ochronnych
  • w zależności od posiadanych kompetencji, wykonywanie badań specjalistycznych (np. EKG)
  • praca w punkcie pobrań i gabinecie zabiegowym
  • współpraca ze specjalistami oraz m.in. asysta przy chirurgu, wykonywanie dezynfekcji i sterylizacji
  • przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich, nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta

Nasza oferta w pigułce:

  • umowę o pracę na 24 miesiące
  • po 6 miesiącach możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony
  • pięcio etapowa ścieżka rozwoju
  • możliwość pracy po 7,35 bądź w 12 godzinnym systemie pracy, wolne we wszystkie niedziele i święta
  • pakiet benefitów, który obejmuje m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wiele innych
  • przyjazna atmosfera

Oferujemy

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując
na ogłoszenie lub pod nr 604-506-904.

Gdzie szukać pracy jako Pielęgniarka / Pielęgniarz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pielęgniarka / Pielęgniarz w miejscowości: Piaseczno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Medicover Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pielęgniarka / Pielęgniarz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pielęgniarka / Pielęgniarz, praca w Piaseczno dopasowana do Twoich wymagań.Medicover Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.