Wyszukaj spośród 9542 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kelner/Barman

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;

Cześć!

Mam na imię Ewelina i jestem asystentem kierownika restauracji Pizza Hut Łódź Manufaktura. Obecnie poszukuję kandydatów na kelnerów do naszego zespołu w restauracji.
Jeżeli jesteś osobą chętną do pracy, z pozytywnym nastawieniem, wyślij swoje CV przez formularz zgłoszeniowy.


Co będzie należało do Twoich obowiązków:
 • Zapewnienie Gościom restauracji satysfakcji z obsługi,
 • Przestrzeganie wszelkich standardów i systemów Pizza, Hut, zgodnie z otrzymanymi materiałami,
 • Dbanie o czystość stanowiska pracy i używanych narzędzi.
Moje oczekiwania wobec przyszłego pracownika to:
 • Otwartość i komunikatywność - pracujemy z ludźmi i dla ludzi,
 • Pozytywna energia i pomysłowość,
 • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
 • Wyznaczanie ambitnych celów,
 • Umiejętność pracy w zespole,
 • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna - przyspieszy proces rekrutacji, choć wystarczy nam Twoja chęć jej wyrobienia,
 • Pełnoletność
To, co mogę Ci zapewnić w pracy, to:
 • Ciekawa, stabilna praca, pełna wyzwań
 • Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju - nie musisz mieć doświadczenia w pracy w gastronomii, wszystkiego Cię nauczymy,
 • Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
 • Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
 • Grafik tygodniowy dostosowany do indywidualnych potrzeb
 • Atrakcyjny pakiet benefitów - m.in. możliwość wyboru karty ok system, posiłek pracowniczy oraz nagrody i premie za zaangażowanie i dobre wyniki pracy.
Dodatkowe informacje

Oferta skierowana również dla osób niepełnosprawnych1. Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez AmRest sp. z o.o. (czyli danych innych niż imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, wykształcenie uzupełniające, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, obywatelstwo, dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania, seria i numer dowodu osobistego, organ, który wydał dowód tożsamości lub dane dotyczące innego dokumentu tożsamości) oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji.

2. Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez AmRest sp. z o.o. także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AmRest Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy Pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-365 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

3. Każdą z powyższych zgód (zgodę z punktu 1. i punktu 2.) możesz z łatwością cofnąć w dowolnym momencie. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami w tej sprawie poprzez e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

4. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest AmRest sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy Pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-365 Wrocław. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia. Więcej informacji znajdziesz pod poniższym linkiem: PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI INFORMACYJNEJ

Oferta jest ważna jeszcze 193 dni


Gdzie szukać pracy jako Kelner/Barman

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kelner/Barman w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Pizza Hut lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kelner/Barman Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kelner/Barman, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Pizza Hut praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii