Wyszukaj spośród 8846 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Zastępca Kierownika Restauracji Burger King Reda

Lokalizacja: Reda , pomorskie;
Praca Zastępca Kierownika Restauracji Burger King Reda

Minęło już ponad 50 lat od otwarcia pierwszej restauracji Burger King. W tym czasie powstała marka, która swój sukces zawdzięcza przede wszystkim swoim pracownikom. To właśnie dzięki nim jesteśmy obecni w 65 krajach, a marka Burger King stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Nie przez przypadek - Burger King to miejsce dla tych, którzy kochają burgery, potrafią czerpać radość ze wszystkiego, co robią i dzielić się nią z innymi i wreszcie - są głodni wyzwań!

Zostań jednym z nas. Dołącz do zespołu jako: Zastępca Kierownika Restauracji.

Opis stanowiska

Zastępca Kierownika Restauracji jest odpowiedzialny za budowanie zespołu, rekrutację, szkolenie i docenianie pracowników. Kierując zespołem wprowadza pozytywną atmosferę pracy i motywuje pracowników, tak aby osiągali jak najlepsze wyniki, a każdy dzień spędzony w restauracji był dla nich przyjemnością. Do jego zadań należy tworzenie grafików pracy dla załogi, planowanie i optymalizacja kosztów pracy oraz analiza osiąganych rezultatów. Zastępca Kierownika prowadzi również zmiany w restauracji i dba o zapewnienie najwyższych standardów obsługi Gościa.

To stanowisko właśnie dla Ciebie, jeśli:
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i pracy z Klientem
  • Uwielbiasz pracę z ludźmi oraz bezpośredni kontakt z Gośćmi
  • Masz w sobie nieskończone pokłady pozytywnej energii, zapału i kreatywności
  • Jesteś urodzonym przywódcą i kapitanem drużyny
  • Potrafisz dobrze organizować pracę sobie i innym, ustalać priorytety i koncentrować się na celach
  • Nie lubisz stać w miejscu i szukasz możliwości rozwoju
Co chcemy Ci zaoferować?
  • realny wpływ na wyniki jakie osiąga restauracja
  • szkolenia z zakresu zarządzania i obsługi Klienta
  • unikalny program rozwoju zawodowego "Spread Your Wings"
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas oraz premie za wyniki i osiągniecia
  • bogaty pakiet benefitów - wybieraj spośród setek świadczeń (Multisport, MyBenefit i inne)
  • zniżki na Twoje ulubione produkty Burger King, Pizza Hut, KFC i Starbucks

Umowa o pracę

karta Multisport

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Obiecujemy Ci pracę, w której każdy dzień jest pełen wyzwań i codziennie uczysz się czegoś nowego. Dołącz do zespołu tworzonego przez ludzi pełnych energii, w rozwijającym się brandzie, w miejscu, którym możesz być po prostu sobą!

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.reKROLtacja.pl

Brzmi interesująco? Prześlij do nas swoje CV! Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Operatorem sieci Burger King w Polsce jest firma AmRest. Na chwilę obecną zarządzamy już ponad 40 restauracjami Burger King w Polsce i wciąż mamy apetyt na więcej! Odwiedź stronę www.amrest.eu i zobacz jak szybko się rozwijamy.

Szukasz pracy jako Zastępca Kierownika Restauracji Burger King Reda

Oferta pracy na stanowisku: Zastępca Kierownika Restauracji Burger King Reda w miejscowości: Reda jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Burger King lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Zastępca Kierownika Restauracji Burger King Reda Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zastępca Kierownika Restauracji Burger King Reda, praca w Reda dopasowana do Twoich wymagań.Burger King praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.