SPEDYTOR / DYSPOZYTORr

TRANS PLON SP. Z O. O. Środa Wielkopolska Wynagrodzenie do negocjacji

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Jesteśmy firmą handlowo-usługową. Posiadamy własną flotę.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko spedytor międzynarodowy / krajowy - do prowadzenia firan 13,6 oraz wywrotek. Mile widziane doświadczenie oraz baza klientów,lecz zapraszamy również osoby początkujące w branży .

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i realizację zleceń spedycyjnych krajowych/międzynarodowych
  • sporządzanie dokumentów związanych z obsługą przesyłek, wyszukiwanie nowych przewoźników i klientów oraz kontakt ze stałymi.
  • zapewnienie odpowiednich środków transportowych w celu realizacji zleceń Klientów
  • kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu
  • budowanie prawidłowych relacji z Klientami oraz Przewoźnikami
  • utrzymanie wysokiej jakości świadczonego zakresu usług
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów, w tym raportowanie

Wymagania

  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • obsługa komputera
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stałą solidną pracę
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia swojego doświadczenia zawodowego w branży TSL
  • praca od poniedziałku do piątku.

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV przez portal lub na maila transplon@wp.pl

Wymagane języki

angielski

Gdzie szukać pracy jako SPEDYTOR / DYSPOZYTORr

Jaka oferta pracy na stanowisku: SPEDYTOR / DYSPOZYTORr w miejscowości: Środa Wielkopolska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy TRANS PLON SP. Z O. O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako SPEDYTOR / DYSPOZYTORr Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SPEDYTOR / DYSPOZYTORr, praca w Środa Wielkopolska dopasowana do Twoich wymagań.TRANS PLON SP. Z O. O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt MAŁGORZATA

e-mail transplon@wp.pl

phone 508678929

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie