Elektryk - Elektromonter

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem , Hesja
Praca Elektryk - Elektromonter

Smart Inside - Twój dostawca inteligentnych rozwiązań

Nasza specjalność to: instalacje elektryczne na dużych obiektach - hale produkcyjne, box office'y - prace na wysokościach, układanie tras kablowych, przygotowanie okablowania pod systemy ppoż., instalacje alarmowe, oraz instalacje IT.

Zdecydowaną ilość zleceń realizujemy poza granicami kraju - pozwala nam to na zdobywanie doświadczenia w obsłudze zagranicznego kontrahenta, jego wymogów oraz procedur.

W zakresie instalacji elektrycznych nasza oferta obejmuje: instalacje elektryczne przemysłowe, instalacje elektryczne mieszkaniowe, montaż oświetlenia na wysokościach, montaż tras kablowych i koryt, instalacje nisko prądowe, instalacje IT.

Obowiązki:
  • prace elektryczne,
  • montaż szaf sterowniczych i rozdzielni,
  • montaż tras kablowych na obiekcie,
  • montaż instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych,
  • podłączanie sprzętu oświetleniowego.
Wymagania
  • doświadczenie w zawodzie,
  • doświadczenie w instalacjach przemysłowych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność
  • gotowość do podróży służbowych na terenie Europy.
Oferujemy
  • Długotrwałą współpracę
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • Możliwość rozwoju
  • Rodzaj pracy: Kontrakt, Podwykonawstwo
  • Wynagrodzenie: 8 500,00zł - 15 000,00zł /miesiąc

Wysoka Pensja

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Zwrot za dojazdy

Darmowy transport
Dodatkowe Informacje

Dodatkowe atuty:

  • uprawnienia SEP 1kV lub wyższe,
  • uprawnienia pomiarowe,
  • j.niemiecki - komunikatywny
  • uprawnienia podesty ruchome.

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Elektryk - Elektromonter

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektryk - Elektromonter w miejscowości: Frankfurt nad Menem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Smart Inside lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektryk - Elektromonter Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk - Elektromonter, praca w Frankfurt nad Menem dopasowana do Twoich wymagań.Smart Inside praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Marcin Lis

e-mail praca@smartinside.pl

phone 730567583

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie