Wyszukaj spośród 8932 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Key Account Executive

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;
Praca Key Account Executive

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:
  • Prowadzenie prezentacji i warsztatów w zakresie oferty Klienta,
  • Wsparcie biznesowe- diagnozowanie problemów i wsparcie w wyborze rozwiązań biznesowych,
  • Współpraca z zespołem wsparcia sprzedaży,
  • Nawiązywanie i rozbudowa relacji z kluczowymi klientami
Wymagania
  • Umiejętność zarządzania sprzedażą : pozyskiwanie klientów, zarządzanie kontaktami, zawieranie kontraktów, dążenie do stałego rozwoju klienta)
  • Świetne umiejętności komunikacyjne (werbalne i niewerbalne)
  • Znajomość branży IT oraz znajomość procesu wyceny i wdrażania rozwiązań IT
  • Umiejętność poruszania się po organizacjach
  • Umiejętność skutecznej współpracy z kadrą zarządzającą i współpracownikami
  • Umiejętność pracy w stresie i dobra organizacja pracy własnej
  • Elastyczność, umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków pracy
  • Mobilność, chęć odbywania wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Mile widziane:

  • Znajomość tematyki zastosowań sztucznej inteligencji, wirtualnej, rozszerzonej rzeczywistości w przemyśle
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Darmowe przekąski
  • Budżet szkoleniowy
  • Stół do gry w ping-ponga
  • Darmową kawę
  • Parking rowerowy
  • Darmowe napoje
  • Imprezy firmowe

Darmowy posiłek

Opieka lekarska

karta Multisport

Szkolenia

Imprezy firmowe

Szukasz pracy jako Key Account Executive

Oferta pracy na stanowisku: Key Account Executive w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Key Account Executive Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Key Account Executive, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Software Engineer

Poznań, wielkopolskie

Front-End Developer

Python Developer

Regular Software Tester

Ruby on Rails