Wyszukaj spośród 24232 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierowca/Dostawca Skuter - Burger King Avenida

Data: 14-01-2019, do końca 11 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Kierowca/Dostawca Skuter - Burger King Avenida

Poszukujemy szybkich i zwinnych, doświadczonych i bez doświadczenia dostawców na skuter firmowy do restauracji Burger King Avenida.

Zakres obowiązków:
  • Dostarczanie posiłków w wyznaczonym obszarze.
  • Dbałość o powierzony sprzęt.
  • Przestrzeganie terminów dostaw.
  • Współpraca w zespole.
Wymagania:
  • orientacja na Gości
  • terminowość, dokładność i zaangażowanie
  • umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
  • badania sanitarno - epidemiologiczne
Oferujemy:
  • pakiet profesjonalnych szkoleń i pomoc na każdym etapie współpracy
  • ciekawą i stabilną pracę w młodym zespole
  • grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb - dzięki temu połączysz pracę z innymi swoimi zajęciami
  • otrzymasz od nas stabilne zatrudnienie oraz pensję zawsze na czas =)

Dotrzymujemy słowa!

Szukasz pracy jako Kierowca/Dostawca Skuter - Burger King Avenida

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca/Dostawca Skuter - Burger King Avenida w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Burger King lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowca/Dostawca Skuter - Burger King Avenida Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca/Dostawca Skuter - Burger King Avenida , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Burger King praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Zmiana zasad reprezentatywności związków zawodowych w 2019 roku
Od 1 stycznia 2019 roku zmianie uległy progi, jak i zasady ustalania, określające czy
21/02/2019
Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Zobacz wszystkie