Wyszukaj spośród 24701 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Senior React / React Native Developer

Data: 14-01-2019, do końca 10 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Senior React / React Native Developer

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Opis stanowiska

Na stanowisku Mid / Senior React / React Native Developer będziesz odpowiedzialny/a za:

  • wdrażanie nowych funkcjonalności w aplikacjach mobilnych oraz frontendowych.

Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia jako React Native Developer
  • Min. 3 lata doświadczenia jako React/Front-end Developer
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2

Wymagane technologie:

  • JavaScript
  • React, Redux, React Native- biegła znajomość
  • znajomość frameworków testowych (Jasmine, Jest itp.)
  • Android / IOS- umiejętność pisania natywnych komponentów
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji (Webpack, npm, itp.)

Mile widziane:

  • TypeScript, Flow lub PropTypes- praktyczna znajomość
  • REST API, Service Oriented Architecture
  • Git
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • Możliwość pracy zdalnej (10%)
  • Możliwość zostania mentorem lub team leaderem
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Kartę Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Naukę języka angielskiego z Native Speakerem
  • Nowoczesny styl pracy
  • Gaming room
  • Wyjścia integracyjne
  • Owocowe poniedziałki

Elastyczne godziny pracy

Darmowy posiłek

Opieka lekarska

Praca zdalna

karta Multisport

Szkolenia
Dodatkowe informacje

Forma zatrudnienia:
Pełny etat, B2B

Wynagrodzenie:
od 10000 do 15000 PLN/ netto

Oferta skierowana do ekspertów w dziedzinie programowania aplikacji mobilnych w React Native.

Szukasz pracy jako Senior React / React Native Developer

Oferta pracy na stanowisku: Senior React / React Native Developer w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Senior React / React Native Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior React / React Native Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Zmiana zasad reprezentatywności związków zawodowych w 2019 roku
Od 1 stycznia 2019 roku zmianie uległy progi, jak i zasady ustalania, określające czy
21/02/2019
Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Zobacz wszystkie