Wyszukaj spośród 8934 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Sprzedawca do punktu firmowego

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;
Praca Sprzedawca do punktu firmowego

Przystanek Piekarnia to kontynuacja wielopokoleniowej firmy założonej pod nazwą Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek.

Wyróżnia nas tradycja pielęgnowana od najmłodszych lat oraz wieloletnie rzemiosło i pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie.Od kilkudziesięciu lat wypekamy nasze produkty zgodnie z zasadą,że żyjąc zgodnie z naturą i respektując jej prawa,dostarczamy naszemu organizmowi najlepsze składniki.Dlatego wszystkie asze chleby produkujemy na własnych zaczynach,pozwalając na wielogodzinną,naturalną fermentację,dzięki której wyzwalają się naturalne aromaty i charakterystyczny smak,który możesz poznać tylko w naszych wypiekach.

Do naszego wesołego zespołu poszukujemy osoby komunikatywne i odpowiedzialne.Wiek nie gra dla nas roli. Nie wymagadmy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

Dopasujemy Ci miejsce pracy - nasze punkty znajdują się na terenie całej Warszawy oraz w Piasecznie


Wymagania
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Gwarantujemy:
  • umowę o pracę (po okresie próbnym),
  • pakiet medyczny,
  • szkolenie i wsparcie
  • dajemy możliwość awansu na kierownika sklepu

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy

Oferta jest ważna jeszcze 57 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Sprzedawca do punktu firmowego

Oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca do punktu firmowego w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Sprzedawca do punktu firmowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca do punktu firmowego, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Monika Markowska

monika.markowska.krzosek@gmail.com

537876739

http://www.przystanekpiekarnia.pl

Inne ogłoszenia pracodawcy