Wyszukaj spośród 18757 ogłoszeń o pracę

Asystent/Asystentka w Centrum Usług Wsparcia Technicznego

Data: 11-01-2019, do końca 19 dni
Lokalizacja: Łubna , mazowieckie
Warszawa , mazowieckie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki w Centrum Usług Wsparcia Technicznego.


Firma zatrudni ...

... asystenta/asystentkę który/a będzie aktywnie wspierać specjalistów w tworzeniu projektów, poprzez prowadzenie obliczeń konstrukcyjnych oraz współpracę z doradztwem technicznym.

Ważne, by ...

... osoby aplikujące posiadały minimum dwuletnie doświadczenie w podobnym obszarze oraz wykształcenie w zakresie budownictwa bądź konstrukcji.

Istotna jest także znajomość AutoCada oraz języka obcego (angielski bądź niemiecki).

Dla zatrudnionego pracownika możemy ...

...zapewnić wysokie wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem socjalnym, a także rozwój kompetencji zawodowych, w tym kurs języka obcego.


Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

karta Multisport

Szkolenia
Wymagane języki

angielski

niemiecki

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni


Szukasz pracy jako Asystent/Asystentka w Centrum Usług Wsparcia Technicznego

Oferta pracy na stanowisku: Asystent/Asystentka w Centrum Usług Wsparcia Technicznego w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent/Asystentka w Centrum Usług Wsparcia Technicznego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/Asystentka w Centrum Usług Wsparcia Technicznego, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Asystent/Asystentka w Centrum Usług Wsparcia Technicznego, Łubna Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamila Wiśniewska

k.wisniewska@ksservice.pl

504862677

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 384
Wrocław 166
Kraków 162
Poznań 99
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy