Wyszukaj spośród 18757 ogłoszeń o pracę

Pracownik magazynowy - Reguły k. Pruszkowa

Data: 11-01-2019, do końca 19 dni
Lokalizacja: Pruszków , mazowieckie

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy w magazynie.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Reguły k. Pruszkowa

Zadania:
  • przygotowanie dokumentów do rejestracji
  • porządkowanie dokumentów
  • weryfikacja dokumentów
  • wprowadzanie danych do systemu
  • pakowanie dokumentów do kartonów
Wymagania:
  • motywacja do pracy
  • sumienność
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze skanera magazynowego
Oferujemy:
  • zatrudnienie do końca grudnia 2018r.
  • stawkę godz. 15zł brutto
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Szukasz pracy jako Pracownik magazynowy - Reguły k. Pruszkowa

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy - Reguły k. Pruszkowa w miejscowości: Pruszków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik magazynowy - Reguły k. Pruszkowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy - Reguły k. Pruszkowa, praca w Pruszków dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Jaga Temp sp. z o.o.

Praca Pracownik magazynowy - Reguły k. Pruszkowa, Pruszków

Praca w mieście

Warszawa 384
Wrocław 166
Kraków 162
Poznań 99
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy