Wyszukaj spośród 18757 ogłoszeń o pracę

Java Fullstack Developer

Data: 10-01-2019, do końca 18 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Java Fullstack Developer

Opis stanowiska
  • projektowanie i wdrażanie aplikacji w Javie,
  • analiza i wdrożenie wymagań programowych,
  • pisanie dokumentacji oprogramowania (projekt, specyfikacja),
  • aktywny udział w pracy i decyzjach zespołu.
Wymagania
  • min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego,
  • bardzo dobra znajomość języka programowania Java,
  • znajomość baz danych SQL, Cassandra,
  • znajomość Spring 4, GUI:JSF,
  • mile widziane: ActiveMQ, CXF, Tomcat 7+, HAProxy.
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • karta MultiSport,
  • Medicover,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • lekcje angielskiego z native speakerem,
  • dostęp do platform szkoleniowych: Pluralsight i Treehouse,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Szukasz pracy jako Java Fullstack Developer

Oferta pracy na stanowisku: Java Fullstack Developer w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Java Fullstack Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Fullstack Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Java Fullstack Developer, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Analityk Biznesowy

Kraków, małopolskie

Administrator aplikacji

Senior Software Developer

Scrum Master

Tester manualny

Praca w mieście

Warszawa 384
Wrocław 166
Kraków 162
Poznań 99
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy