Wyszukaj spośród 18268 ogłoszeń o pracę

Pracownik Ochrony Fizycznej obiekty biurowe, recepcje

Data: 09-01-2019, do końca 21 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Opis stanowiska

Poszukujemy chętne osoby do pracy w charakterze pracownika ochrony lub recepcji do pilnowania biur na terenie Krakowa.

Wymagamy:
  • umiejętności pracy z komputerem
  • znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • uczciwości
  • zaangażowania
  • niekaralności
  • dyspozycyjności
  • mile widziane osoby z doświadczeniem z branży ochrony, zwłaszcza w obsłudze urządzeń BMS
Oferujemy:
  • dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • służby 24h
  • elastyczny grafik
  • opiekę przełożonego
  • pełne i bezpłatne umundurowanie
  • umowę o pracę
  • stawkę za roboczogodzinę 12-13 zł netto
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Szukasz pracy jako Pracownik Ochrony Fizycznej obiekty biurowe, recepcje

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony Fizycznej obiekty biurowe, recepcje w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Ochrony Fizycznej obiekty biurowe, recepcje Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Ochrony Fizycznej obiekty biurowe, recepcje, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Konsalnet Holding S.A.

Praca Pracownik Ochrony Fizycznej obiekty biurowe, recepcje, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik ochrony Piaseczno

Piaseczno, mazowieckie

Mobilny Rekruter Warszawa

Warszawa, mazowieckie

Menadżer Ochrony

Węgrów, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 349
Wrocław 149
Kraków 148
Poznań 96
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy