Wyszukaj spośród 8932 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator /Operatorka wtryskarki - obsługa linii produkcyjnej

Lokalizacja: Kutno , łódzkie;
Praca Operator /Operatorka wtryskarki - obsługa linii produkcyjnej

FENIX POLAND (nr certyfikatu 11520) to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu stałego oraz tymczasowego dla wielu klientów na terenie Polski.
Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta z branży produkcyjnej - zajmującego się produkcją opakowań do przemysłu spożywczego.

Opis stanowiska
  • operowanie wtryskarką typu HUSKY oraz nadzór nad linią produkcyjną ,
  • eliminowanie niezgodności oraz wadliwego towaru,
  • produkcja opakowań,
  • prace magazynowe
Wymagania
  • aktualne badania sanepid
  • mile widziane doświadczenie jako operator maszyn/ operator wtryskarki (linii produkcyjnej )
  • sprawność fizyczna,
  • dobry wzrok oraz słuch,
  • sumienność, cierpliwość
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę zmianową,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • jasne zasady wynagradzania (podwyżki),
  • szybkie zatrudnienie bezpośrednio u Klienta.
Dodatkowe informacje

MIEJSCE PRACY: KUTNO

Młodszy Operator /Operatorka Maszyny - obsługa linii produkcyjnej

Numer ref. SON/03

Szukasz pracy jako Operator /Operatorka wtryskarki - obsługa linii produkcyjnej

Oferta pracy na stanowisku: Operator /Operatorka wtryskarki - obsługa linii produkcyjnej w miejscowości: Kutno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fenix S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator /Operatorka wtryskarki - obsługa linii produkcyjnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator /Operatorka wtryskarki - obsługa linii produkcyjnej, praca w Kutno dopasowana do Twoich wymagań.Fenix S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.