Wyszukaj spośród 18757 ogłoszeń o pracę

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Data: 09-01-2019, do końca 17 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Jelenia Góra , dolnośląskie
Legnica , dolnośląskie
Wałbrzych , dolnośląskie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze produkcji opakowań z tektury falistej, poszukujemy osób na stanowisko:


Kogo szukamy?

Posiadasz doświadczenie na stanowisku Handlowca oraz jesteś gotowy/-a do pracy w terenie? Masz czynne prawo jazdy kat. B oraz sprawnie posługujesz się pakietem MS Office?
Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco – prawdopodobnie jesteś Kandydatem, którego szukamy!

Zakres obowiązków:

Na przyszłym stanowisku do Twoich zadań będzie należała realizacja budżetu sprzedaży w powierzonym regionie poprzez nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi Klientami oraz otoczenie handlową troską tych aktualnych.

Twoje korzyści:

Aplikując do nas zyskujesz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjnym systemem premiowym. Ponadto oferujemy bogaty koszyk dodatkowych profitów, m.in. szkolenia, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie. Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe również do celów prywatnych. Umożliwiamy Ci możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego oraz samodzielne i pełne wyzwań stanowisko pracy.
 

 


Elastyczne godziny pracy

Wysokie wynagrodzenie

Samochód służbowy

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Nie zwlekaj dłużej - aplikuj już teraz! Daj się poznać i rozwijaj się zawodowo z nami!

Oferta jest ważna jeszcze 17 dni


Szukasz pracy jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Oferta pracy na stanowisku: Regionalny Przedstawiciel Handlowy w miejscowości: Wałbrzych jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Regionalny Przedstawiciel Handlowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy, praca w Wałbrzych dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Regionalny Przedstawiciel Handlowy, Wrocław Jelenia Góra Legnica Wałbrzych


.

Oferta jest ważna jeszcze 17 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 604

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 384
Wrocław 166
Kraków 162
Poznań 99
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy