Wyszukaj spośród 18757 ogłoszeń o pracę

Pracownik ogólnobudowlany/Dociepleniowiec

Data: 10-01-2019, do końca 33 dni
Lokalizacja: Gliwice , śląskie
Zabrze , śląskie

Firma budowlana MR Construction Sp. z o.o. z 20 -- letnim doświadczeniem działa w szeroko rozumianej branży budowlanej zarówno jako wykonawca robót jak i biuro projektowe.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych pracowników ogólnobudowlanych

Opis stanowiska

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY / DOCIEPLENIOWIEC

Oczekujemy:
  • zaangażowania
  • uczciwości
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • predyspozycje do pracy na wysokości powyżej 3m
Gwarantujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju poprzez regularne szkolenia
  • wynagrodzenie w przedziale 35-47 zł/m2 zawsze na czas
  • wyjazdy integracyjne oraz przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zakwaterowania
  • ubezpieczenie grupowe
  • posiłki regeneracyjne w okresie jesienno - zimowym

Darmowy posiłek

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Imprezy firmowe
Dodatkowe informacje

Zapraszamy na naszą stronę : https://www.mrconstruction.pl/

oraz do kontaktu telefonicznego 791-813-000 , w godzinach 7-15.

Wynagrodzenie
35-47 PLN / Miesiąc

Szukasz pracy jako Pracownik ogólnobudowlany/Dociepleniowiec

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik ogólnobudowlany/Dociepleniowiec w miejscowości: Zabrze jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MR Construction Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik ogólnobudowlany/Dociepleniowiec Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik ogólnobudowlany/Dociepleniowiec, praca w Zabrze dopasowana do Twoich wymagań.MR Construction Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MR Construction Sp. z o.o.

Praca Pracownik ogólnobudowlany/Dociepleniowiec, Gliwice Zabrze

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Patrycja MRConstruction

praca@mrconstruction.pl

791813000

Praca w mieście

Warszawa 384
Wrocław 166
Kraków 162
Poznań 99
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy