Wyszukaj spośród 17462 ogłoszeń o pracę

Kelner/Kelnerka

Data: 08-01-2019, do końca 18 dni
Lokalizacja: Siedlce , mazowieckie

Browar Restauracyjny Brofaktura w Siedlcach, ul. Armii Krajowej 5 - zatrudni pracowników na stanowisko: Kelner/Kelnerka.

Główne zadania
  • obsługa Gości Restauracji i serwowanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami jakości obsługi
  • znajomość karty menu i proponowanie dodatkowych potraw/napoi
  • stała współpraca z zespołem kuchni, baru itd.
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
Wymagania

Jeśli jesteś miłą i dyspozycyjną osobą oraz lubisz kontakt z ludźmi to ta praca jest dla Ciebie:

  • Nie wymagamy doświadczenia, choć jest mile widziane.
  • Preferujemy pracowników otwartych na stałą pracę w pełnym wymiarze, ale możesz się zgłosić również jeśli chcesz pracować tylko w weekendy.
  • Ważna jest motywacja i zaangażowanie w realizowane zadania.
  • Szukamy ludzi z miłą aparycją i duszą handlowca.
  • Wymagamy aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do ich szybkiego uzupełnienia.
Oferta

Jeśli jesteś otwartą osobą i potrafisz łatwo nawiązywać kontakt i budować pozytywne relacje z ludźmi - zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole - w naszej klimatycznej restauracji
  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • atrakcyjne warunki finansowe i możliwości rozwoju

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub złożenie cv bezpośrednio w biurze Brofaktury.

Szukasz pracy jako Kelner/Kelnerka

Oferta pracy na stanowisku: Kelner/Kelnerka w miejscowości: Siedlce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kelner/Kelnerka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kelner/Kelnerka, praca w Siedlce dopasowana do Twoich wymagań.P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski

Praca Kelner/Kelnerka, Siedlce

Inne ogłoszenia pracodawcy

Kasjer-Sprzedawca

Jabłonna Lacka, mazowieckie

Sokołów Podlaski, mazowieckie

Dostawca potraw - Top Drive

Węgrów, mazowieckie

Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego

Praca w mieście

Warszawa 354
Kraków 147
Wrocław 144
Poznań 89
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy