Wyszukaj spośród 18227 ogłoszeń o pracę

Project Manager (nr ref.: 9979)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 08-01-2019, do końca 48 dni

Opis stanowiska
  • udział w pracach koncepcyjnych dotyczących nowych projektów
  • uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń na realizację inwestycji
  • odpowiedzialność za przygotowanie i realizacje budżetu i harmonogramu inwestycji
  • rozliczenia finansowe z podwykonawcami
  • współpraca z architektami, nadzór nad procesem projektowym
  • wybór wykonawców i dostawców, utrzymywanie bieżących kontaktów i współpraca, w tym kontrola rozliczeń finansowych
  • negocjacje z wykonawcami i dostawcami oraz zawieranie umów
  • nadzór nad realizacją prac, rozliczanie wykonawców z zawartych umów, odbiory, zapewnienie odpowiedniej jakości prac
  • koordynacja spraw administracyjnych dotyczących realizowanych projektów
  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie prac w ramach budżetu
  • końcowy odbiór i przekazanie projektu do użytkowania
  • końcowe finansowe rozliczenie projektu
Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane, architektoniczne lub sanitarne)
  • warunek konieczny
  • wykształcenie z zakresu zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność samodzielnego zarządzania projektami
  • uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie będą dodatkowym atutem
  • minimum 5 lat praktyki w budownictwie i przy koordynacji projektów
  • znajomość polskiego prawa budowlanego
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodą komunikację
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • pakiet medyczny po okresie próbnym

Szukasz pracy jako Project Manager (nr ref.: 9979)

Oferta pracy na stanowisku: Project Manager (nr ref.: 9979) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Project Manager (nr ref.: 9979) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Project Manager (nr ref.: 9979), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

BDI

Praca Project Manager (nr ref.: 9979), Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 349
Wrocław 149
Kraków 148
Poznań 93
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy