Wyszukaj spośród 18227 ogłoszeń o pracę

Purchasing Specialist

Data: 08-01-2019, do końca 19 dni
Lokalizacja: Mielec , podkarpackie

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z Mielca. Aktualnie w związku z dalszym rozwojem polskich struktur firmy poszukujemy doświadczonego Kandydata lub Kandydatki, zainteresowanego objęciem perspektywicznego stanowiska Specjalisty ds. zakupów.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w międzynarodowej firmie produkcyjnej)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny, język używany w codziennej pracy
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, przygotowywaniu umów i zamówień
  • Komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów, rozwinięte cechy liderskie i umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B
Główne zadania na stanowisku:
  • Prowadzenie procesu zakupowego (zakupy produkcyjne i nieprodukcyjne)
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami,
  • Sporządzanie i nadzór nad realizacją zamówień i umów
  • Dbałość o terminowość dostaw
  • Analiza rynku, trendów i prognoz
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin
  • Pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do studiów i dalszej nauki, dodatki świąteczne i wakacyjne, imprezy integracyjne)
  • Realną możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (m.in. poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach w pełni finansowanych przez firmę)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu (perspektywa objęcia stanowiska liderskiego/ kierowniczego)
  • Niekorporacyjną, przyjazną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Ciekawą i pełną wyzwań zawodowych pracę w nowoczesnym zakładzie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

karta Multisport

Szkolenia
Dodatkowe informacje

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Szukasz pracy jako Purchasing Specialist

Oferta pracy na stanowisku: Purchasing Specialist w miejscowości: Mielec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Axamo Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Purchasing Specialist Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Purchasing Specialist, praca w Mielec dopasowana do Twoich wymagań.Axamo Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Axamo Sp. z o.o.

Praca Purchasing Specialist, Mielec

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Developer

Rzeszów, podkarpackie

Production Shift Manager

Software Developer

Kraków, małopolskie

Praca w mieście

Warszawa 349
Wrocław 149
Kraków 148
Poznań 93
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy