Engineering Project Manager

MANPOWERGROUP Sp. z o.o. Gdańsk Wynagrodzenie do negocjacji

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Engineering Project Manager.

Numer referencyjny: KAP/037/ABO

Zadania:

  • Analiza procesów pod kątem wdrażania rozwiązań automatyzacyjnych
  • Definiowanie i rozpoznawanie kluczowych wskaźników wydajności projektu oraz zarządzanie pracą w ramach zakresu ograniczeń, standardów jakości, czasu i kosztów
  • Przeprowadzanie oceny ryzyka projektu i odpowiednie łagodzenie jego wpływu
  • Umiejętność współpracy z podwykonawcami
  • Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem
  • Mentoring i coaching dla członków zespołu projektowego (ok. 12 Inżynierów konstruktorów)
  • Tworzenie zintegrowanego zespołu, aby zapewnić maksymalną wydajność
  • Identyfikacja kreatywnych sposobów wdrażania działań
  • Wykorzystanie narzędzi do śledzenia postępu projektów i identyfikacji wpływu kosztów na ocenę projektu
  • Opracowywanie planu projektu, ustanawiając mapę z jasnymi datami i wyraźnymi rezultatami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - min. inżynierskie (Wydziały: Mechaniczny/Elektrotechniki i Automatyki/ Elektroniki, Telekomunikacji
    i Informatyki)
  • Wiedza z zakresu elektroniki, materiałoznawstwa pozwalająca na rozumienie tematyki projektów i kierowanie zespołem interdyscyplinarnym
  • Umiejętności obsługi MS Office, w szczególności Excel (poziom P2)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Gotowość do podróży międzynarodowych
  • Zorientowanie na analizy kosztowe
  • Umiejętność prowadzenia zespołu, inspirowanie członków
  • Szybkość działania i terminowa realizacja

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Pakiet relokacyjny lub dodatek na dojazdy
  • Prace przy pilotażowych międzynarodowych projektach
  • Biznesowe godziny pracy 8-16
  • Pakiet benefitów: multisport, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, opieka medyczna Luxmed.

Dodatkowe informacje

Oferta dotyczy pracy stałej.

Miejsce pracy: Kwidzyn

Gdzie szukać pracy jako Engineering Project Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Engineering Project Manager w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Engineering Project Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Engineering Project Manager, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.