Wyszukaj spośród 17462 ogłoszeń o pracę

Account Manager - Sprzedaż usług HR

Data: 07-01-2019, do końca 17 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Account Manager - Sprzedaż usług HR.

Obowiązki:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na usługi typu Direct Search
  • Utrzymanie i rozwój relacji handlowych z już pozyskanymi klientami
  • Prowadzenie prezentacji handlowych we współpracy z konsultantami wsparcia sprzedaży
  • Współpraca z działem realizacji - konsultantami dziedzinowymi/wiodącymi
  • Rejestracja aktywności sprzedażowej w dedykowanym rozwiązaniu - system CRM
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Predyspozycje do pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą:
    • samodzielność,
    • systematyczność,
    • nastawienie na realizację wyznaczonych celów.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Umiejętność realizacji celów sprzedażowych
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność współpracy z klientem
  • Ogólna wiedza z zakresu IT - w tym rozumienie procesów i projektów IT

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług
Oferta:
  • Umowa o pracę bądź kontrakt B2B
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie stałe + bardzo atrakcyjna prowizja od sprzedaży
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Regularne lekcje z języka angielskiego (B2/C1)
  • Owocowe wtorki
  • Świetna kawa :)
Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Account Manager - Sprzedaż usług HR

Oferta pracy na stanowisku: Account Manager - Sprzedaż usług HR w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Account Manager - Sprzedaż usług HR Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Account Manager - Sprzedaż usług HR, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Account Manager - Sprzedaż usług HR, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Analityk systemowy/biznesowy

Warszawa , mazowieckie

Programista PHP Symfony Framework

Praca w mieście

Warszawa 354
Kraków 147
Wrocław 144
Poznań 89
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy